English

Beyonce ka ngrënë vetëm sallatë jeshile për të humbur në peshë (FOTO)

Beyonce lindi vajzën Blue Ivy gati pesë muaj më parë dhe nëna e re ka treguar se sa peshë ajo ka humbur.
Gjatë koncertit të saj të dytë natën e fundit në Revel Beach Ovation Hall në Atlantic City ajo tregoi trupin e saj perfekt.

Ajo u tha tifozëve se ka qënë e vështirë për të humbur në peshë pasi duhej të hiqja dorë nga shumë gjëra dhe të haja vetëm sallatë jeshile.

Dhe rezultati është 100 përqind i sigurt. Ylli është e martuar me reperin Jay-Z.
Beyonce në koncertin e saj kishte ftuar dhe zonjën e parë të Amerikës Michelle Obama me dy vajzat e saj Malia, 13, dhe Sasha, 10.

KOMENTE