Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Seks në zyrë. Skena filmohet nga një banor i pallatit përballë
English

Seks në zyrë. Skena filmohet nga një banor i pallatit përballë

Një burrë u trondit kur ai pa nga dritarja e tij të premten në mbrëmje një çift që po kryenin marrëdhënie seksuale në ndërtesën përballë tij.

Dyshja, të cilët nuk janë identifikuar, nuk i kishte mbyllur grilat e zyrës së tyre në Nottingham, në qendër të qytetit duke qënë në funksion të plotë të banorëve të ndërtesës.
Spektakli ka tronditur banorin i cili ka dashur të mbetet anonim, dhe ka nxitur të filmojë gjithë skenën.

Ai shprehu se një zonjë u fut në zyrë dhe direkt filluat të hiqnin rrobat e njëri tjetrit duke filluar seks në karrige pastaj në tavolinë si dhe nuk e vrisnin mendjen fare se i gjithë pallati po i shihte.
Çifit ishte i moshës 20 dhe 30 vjeç.
Si duket ndikimi i temperaturave në Angli ka bërë të vetën shprehet banoi që filmoi skenën.

KOMENTE