English

70 vjeçari Imer Shuti vret me armë vëllain e tij në Kukës

Vrasjet brenda familjes vazhdojnë përsëri. Jo më larg se mbrëmjen e djeshme në fshatin Brenoge të Hasit, 70 vjeçari ka vrarë me armë zjarri vëllain e tij. Imer Shuti është arrestuar nga policia e Kukësit pasi dyshohet se ka qëlluar për vdekje vëllain e tij, Ilmi Shutin.

Sipas mjekëve, 60 vjeçari ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital si pasojë e plagëve të rënda. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Është arrestuar menjëherë autori i krimit dhe po punohet ndërkohë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

KOMENTE