English

Elhaida Dani fiton Top Fest 2012 (VIDEO)

Elhaida Dani ka fituar çmimin e madh në edicionin e nëntë të "Top Fest" me këngën "S'Je më".
Një atmosferë e mrekullueshme me surpriza të pafundme u përcoll direkt dje nga Pallati i Kongreseve për natën finale të Top Fest.
"Jam shume e lumtur, nuk e prisja aspak cmimin e madh. Falenderoj krijuesit e kenges time, familjen time, organizatoret, publikon. Kjo kenge i dedikohet te gjithe atyre personave qe nuk i shkojne deri ne fund nje gjeje”, tha Elhaida pas fitores.
Çmimet e tjera:

Çmimi "Best Female", Xhensila Myrtezaj
Çmimi "Best Pop", Erik Lloshi
Çmimi "Best Balade", Argjentina Ramosaj
Çmimi "Best Male", Adrian Lulgjuraj
Çmimi "Top Albania Radio", Besa Kokedhima
Çmimi "Best Group", grupi "Burn"
Çmimi "Best rock alernative", Nita Latifi
Çmimi "Best hip-hop & RnB", Stresi dhe Xheraldina
"Çmimi i Internetit", Klajdi Haruni
1075

KOMENTE