English

Fotokopje e Kim Kardashian e dashura e ish-burrit (FOTO)

Ndërsa Kim Kardashian ka ndërruar shpesh herë të dashurit e saj edhe ish burri i saj basketbollisti Kris Humphries, më në fund ëshët parë në palzhin e Miamit me një zeshkane me flokë të gjata dhe jo shumë elegante, por që për çudi ngjante me Kim.
Kris e shihte dhe e adhuronte zeshkanen e tij pasi ai mund të dashurojë akoma Kim Kardashian, kjo dukej se ajo kishte veshur të njëjtat rroba si Kim.

Zeshkania Bianka Kamber, një 28-vjeçare infermiere kanadeze,e cila ishte gjithashtu me flokë të errët dhe konsiderohet si një 'i vdekur nga zilja' për Kim. Ai kishte takuar Kamber në një klub nate në Toronto në vitin 2008, por u nda me të kur ai u takua dhe u martua me Kardashian vitin e kaluar.

Ka pasur thashetheme se atleti ishte pajtuar me Kamber pas divorcit të tij, por ato thashethemet dukeshin të pabazuara.

KOMENTE