Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Joey Barton sulmohet në rrugë në Liverpool
English

Joey Barton sulmohet në rrugë në Liverpool

Futbollisti Joey Barton ka qenë grushtuar në fytyrë jashtë një klubi nate në Liverpul.

Policia e Merseyside tha se oficerët janë thirrur në rrugën EBERLE në rreth 05:30 të mëngjesitpasi ka ndodhur një problem jashtë lokalit.

Ata konfirmuan se një 29-vjeçar i cili ishte plagosur u largua nga vendi i ngjarjes vullnetarisht.

Dy 21-vjeçarë janë duke u mbajtur të dyshuar për një vepër të rendit publik dhe janë aktualisht në paraburgim policor.

Barton, 29, u ndalua për 12 ndeshjet pasi u dërgua jashtë në humbjen e Queens Park Rangers 'në Manchester City në ditën e fundit të sezonit.

Shoqata e Futbollit e gjeti atë fajtor për dy akuza të sjelljes së dhunshme.

Ai u bashkua QPR në gusht të vitit të kaluar në një transferim të lirë nga Newcastle ku u bë kapiten klubi.

KOMENTE