Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gruaja 55 vjeçare vret burrin dhe vajzën e saj adoleshente
English

Gruaja 55 vjeçare vret burrin dhe vajzën e saj adoleshente

Një grua 55-vjeçare ka qëlluar për vdekje bashkëshortin e saj Rubeni Johnson dhe vajzën adoleshente Aaliyah, duke mbajtur më pas trupat e tyre në shtëpi për tri ditë, sipas policisë.

Regina Johnson, nga San Diego, është akuzuar me dy akuza për vrasje të shkallës së parë, pasi trupat e Rubenit burrit të saj, 56, dhe vajzës Aaliyah, 14, u zbuluan të shtunën.
Policia beson se ata ishin qëlluar të mërkurën dhe ishin shtrirë në shtëpi qysh atëhere.

Ata nuk kanë krijuar ende një motiv. Ndërkohë miqtë dhe komshinjtë e përshkruajnë si një familje të qetë dhe të lumtur. Asnjë nuk mund të mendojë si ka mundësi që gruaj të bënte një veprim të tillë.
Hetimet nga ana e policisë vazhdojnë.

KOMENTE