English

Ish Spice-girls me trup perfekt edhe pas lindjes së tretë

Ajo u bë fytyra e një prej kompanive kryesore të botës në humbje peshe vjeshtën kaluar si ajo bëri një përpjekje për të ulur kg pas fëmijën së saj të tretë.

Edhe pse Mel B ka punuar shumë për të hequr kilet e tepërta pas shtatzënisë, rezultatet e të cilave janë të gjitha shumë të qarta për të parë.
Ish Spice Girl, ishte në bordin e një jahti me burrin e saj Stephen Belafonte në një bikini të gjelbër e cila tregoi fizikun e saj dinjitoz, rezultat i programit të saj me Jenny Craig dhe një regjim të ashpër ushtrimesh.

37 vjeçarja dukej si vogëlushe dhe ishte tepër e lumtur që gjoksi i saj nuk kishte rënë edhe pse kishte humbur kilogramët e tepërt, kjo falë dietës së rregullt të ndërtuar nga profesionistë.
Çifti ishin në një udhëtim romantik gjatë perëndimit të diellit, pasi javës tjetër Mel do të jetë gjyqtare në programin X Faktor në Mançester.

KOMENTE