English

Kremi 24 euro vret lazerin 3000 euro

Qindra produkte kozmetike janë në treg përsa i përket bukurisë së fytyrës.

Por ajo që tashmë ka bërë bujë të madhe për përfitimet që jep, ka qënë kremi i hedhur Revitalift Laser X3 nga L’Oreal Paris.
Me një çmim prej afërsisht 24 euro, kremi pretendon që të minimizojë në maksimum rrudhat dhe t'i japë një shkëlqim fytyrës dhe ai barazohet njëlloj me trajtimin me lazer.

Revitalift Laser X3 gjendet si serum që kushton 31 euro dhe si krem 24 euro .
Pas 24 orë, përdorim serumi dhe moisturizer duket se kanë punuar së bashku për të krijuar lëkurën e duhur.

Cikli i lëkurës - gjatësia e kohës që duhet për lëkurën tonë që të prodhojë proteina të reja të tilla si kolagjeni, është katër javë, kështu që është fantastike për të marrë rezultate të tilla të shpejta. Produktet thithen lehtë dhe të ndjehen të lehta në lëkurë - nuk kanë mbetje vaji në fytyrë. Përbërës është Pro-Xylane, që rrjedh nga sheqerna bimore.

Ajo imiton efektet e një trajtimi me lazer dhe stimulon kolagjenin, ndihmon në promovimin dhe rigjenerimin e lëkurës, zvogëlon paraqitjen e rrudhave duke dhënë linjat e bukura të lëkurës. Në testet laboratorike, ajo ka treguar për të rritur freskinë e lëkurës, sepse ajo ruan një sasi të madhe të lagështisë.

Ai punon së bashku me një formë të veçantë të acidit Hyaluronic, një moisturizer i fuqishëm që është i lehtë të absorbohet nga lëkura, dhe acid lipohydroxy, një përbërës i butë exfoliating që rafinon sipërfaqen e lëkurës dhe stimulon rritjen e qelizave të reja. Pas një muaj përdorimi unë ju do t'i jepni notën 10.

KOMENTE