English

Gjermani - Portugali. Rezultati 1:0 (VIDEO)

Gjermania kryeson në ndeshjen e dytë për grupin B të Euro 2012, pasi ka mundur dhe Portugalinë me rezultatin 1:0.
Mario Gomez në minutën e 72-të shënon golin e vetëm dhe të fitores për Gjermaninë. Ndiqni në video golin e fitores

1100

KOMENTE