Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rio Ferdinand shijon diellin në Qipro por mendja është te skuadra e tij
English

Rio Ferdinand shijon diellin në Qipro por mendja është te skuadra e tij

Ndërkohë që shokët e tij u nisën për në Krakov, ku do të jenë pjesë e kampionatit Europian, ai është duke pushuar me familjen e tij në plazhet e Qipros.

Futbollisti Rio Ferdinand duhet të jetë i mërzitur pasi u la jashtë nga skuadra e tij e Manchester United, por përsëri ai është nën dashurinë e gruas së tij Rebecca dhe bijtë e tyre Lorenz dhe Tate, ku po shijojnë diellin e Paphos.

Megjithëse ai duket aktiv gjatë kohës në pishinë, mendja e tij është te skuadra dhe te fusha ku shokët e tij do të luajnë.

KOMENTE