English

Repistja përshëndet festivalin e homoseksualëve (FOTO)

Këngëtarja e famshme e reperit Lil' Kim, ka përshëndetur në fundjavë Festivalin e Homoseksualëve, LA Pride në fundjavë përmes kërcimeve dhe veshjeve të saj të çmendura që asnjëhëerë ajo i ka quajtur të rrezikshme por si tepër argëtuese për tifozët e saj.

Në skenë ajo shoqërohet nga një grup balerinësh të cilët mbajnë krenar flamurin e homoseksualëve.

Kim, emri i vërtetë i Kimberly Denise Jones, hyri në biznesin e muzikës në vitin 1994, si pjesë e grupit Junior MAFIA. Albumi i parë dhe i vetëm Junior mafia u titullua Conspiracy, ndihmoi Kim të nisë karrierën e saj solo.
Gjatë viteve, rapper, vajza prej Brooklyn kishte një varg këngësh Hit dhe me miliona të shitura.

Festivali Pride LA vazhdon gjatë fundjavës të tërë.

KOMENTE