English

Supermodelja 41 vjeçare në prag divorci (FOTO)

Në qoftë se ky ishte misioni i Heidi Klum që të dukej si një të kuq buzësh, ai ka punuar.

Modelja e lartë bëri një dalje në Madrid, Spanjë dje për kompaninë kozmetike Evropiane, Astor.

Klum dukej si një produkt Astor që do të shitet.

39-vjeçarja ikonë e modës ishte planifikuar të jetë në Madrid në dyqanin e kompanisë për dy orë të premten.
Një turmë tifozësh ka pritur në një mot me mjegull jashtë dyqanit.
Edhe pse ajo arriti në kërkim si një Barbie, buzëqeshja e zakonshme e saj i ishte pak më e hollë se zakonisht.
Klum, e cila mbushi 39 vjeç më 1 qershor, filloi një turne të lodhshme shtypi në Gjermani për Top Modelen e ardhshme të Gjermanisë.
Jeton në Los Angeles, është nënë e 4 fëmijëve dhe pritet të divorcohet nga këngëtari Seal. Çifti thuhet se është në përpjekje për të arritur një marrëveshje financiare pasi fitimet e top-modeles janë 70 milion dollarë ndërsa të burrit të saj 15 milion dollarë.

KOMENTE