English

Georgina Dorsett zbukuron plazhin në Dubai (FOTO)

Të gjithë duan të pushojnë dhe madje pse jo ca ditë pushime lluksoze larg jetës së përditshme para një sezoni të ri pune.

Kështu ka vendosur dhe bukuroshja 27 vjeçare Georgina Dorsett e programit TOWIE duke marrë disa ditë pushime me të dashurin e saj, futbollistin e Manchester United Tom Cleverle në Dubai.

Ai duket i lumtur dhe kurrsesi nuk mund të shohë femër tjetër duke patur të dashurën e tij me një trup perfekt që të gjithë do e lakmonin.

Ndërkohë Tom pas një sezoni të vështirë me të rejat e fundit që ai ka patur në dispozicion për përzgjedhjen për ekipin GB në Olimpiadën nga Alex Ferguson duhet të jetë pak i tensionuar pasi vetëm tre lojtarë mbi moshën 23 mund të përfshihen për skuadrën Stuart Pearce.

KOMENTE