Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bleona Qereti, më seksi se kurrë(FOTO)
English

Bleona Qereti, më seksi se kurrë(FOTO)

Është duke jetuar periudhën më të bukur të jetës së saj, duke përgatitur disa surpriza që siç është shprehur vetë, do të mrekullojnë mbarë shqiptarët me risi në muzikën e saj.

Bleona Qereti, nuk do të surprizojë dashamirësit e saj vetëm me albumin dhe klipet e saj që është duke i përgatitur në studiot moderne amerikane, por edhe me Pamjen e saj të re.

Fotot që shikoni në krah janë disa prej tyre ku tregohet shumë e qartë se si ka ndryshuar pamjen Bleona gjatë viteve të qëndrimit në Amerikë.

KOMENTE