English


Bleona Qereti, më seksi se kurrë(FOTO)

Është duke jetuar periudhën më të bukur të jetës së saj, duke përgatitur disa surpriza që siç është shprehur vetë, do të mrekullojnë mbarë shqiptarët me risi në muzikën e saj.

Bleona Qereti, nuk do të surprizojë dashamirësit e saj vetëm me albumin dhe klipet e saj që është duke i përgatitur në studiot moderne amerikane, por edhe me Pamjen e saj të re.

Fotot që shikoni në krah janë disa prej tyre ku tregohet shumë e qartë se si ka ndryshuar pamjen Bleona gjatë viteve të qëndrimit në Amerikë.

KOMENTE
 • Akaman Kozanostra12:32 - 07 Korrik 2012
  fuck you ....ik qiu me zizak dhe mos pafsha bojen ne shqiperi se nuk je shqiptare dh krenare ....sa ben shqiponja kuqezi turp te kesh ti me behesh si amerikan e dhe ti buce poshter me hip gomari lart nje zizak qe populli shqiptare me tradit nuk lejuar fare .....fuck you have nice time in USA ,,,fuck you and don\t ever come back here
 • Bujar Bresa21:00 - 03 Korrik 2012
  Ka vdekur A Hajdari me te lidh pas makines. te ka ardhur koha jote mund te besh pornografi jo vetem me zezake por edhe me indian!!!!!!!
 • Engjell16:53 - 02 Korrik 2012
  Kur u be dhe kjo katunarja nga labinoti malokja e librazhdit
 • Kristina Shima14:54 - 29 Qershor 2012
  nje zezak i duhet kseaj kermes
 • Anonimosx xxx13:23 - 29 Qershor 2012
  Phuuuuuuu prostitut e poshter na e felliqe moralin moj kurve e poshter shko qiu per 5 lek aqe:) PROSTITUTE E KEQE!
 • JUGURTI11:20 - 28 Qershor 2012
  TAMAM prostitut je ik rri me zezak se ata te knaqin ty pfffffffffff?
 • Te dua Shqiperi13:24 - 27 Qershor 2012
  Ndoshta i ka surprizat per amerikanet se shqiptareve nuk i duhen veprat e tradhetareve,,, ke mohuar gjuhen meme dhe sta falim kurre,behu e bukur sa te duash per mua je fytyre e salduar me copa m,,,!
 • RENATO Renato16:31 - 26 Qershor 2012
  bla bla bla na cate rrocken
 • Ade Lina17:54 - 25 Qershor 2012
  Ti e bukur e me surpriza ruj per veti se nuk na duhen , pse po shkruni per ket qe nuk e pranon se eshte shqiptare nuk du as me degju per ty edhe shpresoj qe krejt planet tua te deshtojn qysh je e deshtune edhe vet Te urren krejt shqipatriaa je nje hiq Turp per ty ...
 • SefoB.13:43 - 17 Qershor 2012
  Kesaj i thone me mbulu m... me shu...., sepse Bleona qe ajo qe nuk pranoi te thoshte 'Faleminderit' ne shqip, atehere cfare surprize pritet prej saj per publikun shqiptar.
 • APranvera Grajqevci13:05 - 17 Qershor 2012
  cok sexy
 • Arben Presheva01:16 - 17 Qershor 2012
  jemi nje grup fansat e juaj ....do te lutemi shume krahas kengeve qe do na kendosh...bej si te besh hiqi ato te uruara br...e<ndonse ti nuk mban se jeni shoqe me Ciljeten>...e dime se do e kesh pak veshtire se ke turp por bej si te besh na i ploteso deshiren apo nuk do me te bardhe je mesuar me zezake ti...ti do dukesh me mire lakuriq se keshtu si ke dale dukesh shume e konsumuar***