Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Modelja 19 vjeçare që është e lumtur me biznesmenin Mohamed
English

Modelja 19 vjeçare që është e lumtur me biznesmenin Mohamed

Ajo u bë e famshme pas marrjes së çmimit të Katie Price. Amy Willerton mësoi anët më të mira për të prezantuar veten si një ikonë modeleje.

Amy, 19 vjeç, po përjeton një udhëtim romantik me partnerin e saj biznesmenin Mohamed Shawesh.

Ajo duket e lumtur në dashurinë e saj e cila ka treguar linjat perfekte të trupit dhe sharmin elegant në ecjen e saj gjatë bregut në plazh.
Më parë Amy është shpallur si fituese e emisionit televiziv nënshkruar nga Katie Price edhe pse më pas ajo u largua pasi akuzoi menaxherin e kompanisë Price, se e kishin lënë pas dore duke mos i dhënë hov karrierës së saj.

Ndërkohë menaxheri qe shprehur se ajo qe e bukur dhe e shndritshme por ishte e paduruar në plane afatgjata.

KOMENTE