English


22 vjeçarja sulmohet barbarisht nga një bandë që kryesohej nga një femër

Fytyra tronditëse e kësaj vajze tregon për një grabitje dhe rrahje me dhunë nga një bande rrugësh.

22 vjeçarja Leanne, po ecte vetëm përmes një parku në Southend, Essex, si ajo është sulmuar nga një bandë e përbërë prej 3 burrash dhe një femër të cilët e kanë shkelmuar dhe gërvishtur me thonj në fytyrë, sa në fund kanë ikur me çantën e saj e cila kishte 62 pound, kartat e bankës dhe i kanë marrë një varëse floriri.

Ajo në atë gjendje ka njoftuar policinë ku i ka dhënë vetëm emrin e saj pasi nuk fliste dot.

Më pas u transportua në spital dhe policia është në kërkim të kësaj bande që mendohet të jenë të moshës 20-25 vjeç.

Akoma nuk dihen shkaqet edhe pse burimet e para tregojnë se nuk ka patur konflikt me ndonjë. Burimet e policisë thonë se këto lloj bandash janë rritur shumë dhe mendohet që një shkak të jetë dhe praktika e tyre para se të futen në banda profesionale.

KOMENTE
  • Ermal Biolecki11:00 - 26 Qershor 2012
    Zot ndihmoji te dobtit jepi vendin qe i takon kurse te keqijve digji ne zjarre bobobo sa gjynah me cfare jane kto banda ja q.ropt gjithve bandat Me respekt Ermal Sharka (Bielcki)
  • Luarb El ok,me ty jam edhe un.....c'permban pragu.00:54 - 19 Qershor 2012
    PO CFAR MUND TE BEHET ME KETO BANDA,ME KETO kanibale,qe po marin meqaf jete njerzish....?