English

Jennifer Lopez nis turneun e saj botëror e veshur në diamante (VIDEO)

Jennifer Lopez ka filluar turneun e saj botëror. Shfaqja e saj e parë e dhënë dje në Panama City ka qënë e mahnitshme dhe ka mbërthyr tifozat e shumtë që brohorisnin dhe shoqëronin atë duke kënduar.
Ishte shpallur më herët këtë javë se Jennifer do të jetë e veshur me një shumëllojshmëri të veshjeve të dizajnuara nga Zuhair Murati projektuesi libanez për turne.

42 vjeçarja nënë e dy binjakëve dukej e pabesueshme në trupin e saj perfekt të veshur në diamante.
1117

KOMENTE