English


Puthje lezbike vetëm në film

Ajo ka marrë tashmë rolin e diskutueshme të Belle Du Jour në Secret DiaryteCall Girl

Por tani Billie Piper po luan rolin si një mësuese e cila gëzon një hallakatje lezbike me një prej nxënësve të saj.
Aktorja, 29, merr rolin e Holly, e cili e gjen veten të përfshirë në një mardhënie romantike me një vajzë të re 16-vjeçare në dramën e BBC1 "Dashuri e vërtetë".

Dyshja është parë për ndarjen e një sërë puthjesh plot pasion, si dhe një numër të skenave në krevat.
Nxënësia, e luajtur nga Skins ylli Kaya Scodelario, injoron ngacmimin e shokëve të saj të klasës dhe i tregon mësuese se e dashuron atë.
Një burim i ka thënë BBC: "Kjo histori filmi do të marrë disa kritika, por ajo është studiuar mirë dhe është krejtësisht e ngjashme me histori të vërteta nga jeta e përditshme. ngjashëm me të vërtetë të jetës ngjarjeve. '

Ndërsa jeta e saj në ekran mund të ketë shkaktuar polemika, në jetën reale është shumë e zakonshme.
Billie ka mirëpritur kohët e fundit fëmijën e saj të dytë me burrin Laurence Fox.

KOMENTE
  • gani Auu19:27 - 18 Qershor 2012
    shum seksi kta lesbajkat