English

Trinny Woodall tërheq vëmendjen e tifozëve me elegancën e saj (FOTO)

Ajo është gjithmonë e mahnitshme dhe tepër elegante në fotot e saj, por këtë herë ajo ka shokuar tifozët e saj.

Trinny Woodall 48 vjeçare veshur me një fustan rozë të ndritshëm dhe tepër elegant ka shfaqur elegancën e saj ndoshta pak të "tepruar".

Trinny mori pjesë në dasmën e një shoku grek në Gosvenor, shtëpi në Park Lane në Londër, kur ajo u largua në fustan rozë.

Ish Prezantuese në TV, ajo ka nisur kohët e fundit një varg të ri veshjesh me mikun e saj Susannah Konstandinit.

KOMENTE