English

Megan Fox ndan surprizën nga plazhi Hawaii (FOTO)

Megan Fox është gjithmonë e lumtur për të treguar bikinit e saj dhe format e saj perfekte të trupit.

26 vjeçarja që deri tani e kishte mbajtur të fshehur shtatzaninë e saj me Brian Austin Green, nuk kishte se si ta fshihte më, kur ajo u shfaq me bikini gjatë pushimeve të saj në Hawaii.

Çifti është parë në momente të ndryshme të mardhënies së tyre dashurore, si ai i puthte barkun pasi ndihej i lumtur për shtimin e familjes së tyre.

KOMENTE