English

Kampionja e notit, kritikohet për foton e saj seksi

Një notare Olimpik Australiane është kritikuar për paraqitjen e saj në një bikini e cila konsiderohet "shumë demaskuese.

Stephanie Rice e cila ka marrë 3 herë medaljen e artë ka postuar foton e saj me rroba banje të cilat i ka marrë dhuratë për ditëlindje nga stilisti i njohur Ellie Gonsalves.

Ajo pretendonte se ishte shumë seksi por kritikët e saj të sportit e kritikuar notaren sportive.

Tifozë të notares thanë se ishte një turp për notaren e cila përfaqëson ekipin australian dhe si e tillë ajo duhet të largohet.

Më pas fotot u hoqën nga faqja e saj në Instagram, ndërsa Ellie Gonsalves tha se shitjet e bikinit janë rritur mjaft që nga publikimi i fotove të notares.

KOMENTE