English

Jessica Lowndes mbretëresha e bukurisë në Ibiza (FOTO)

Aktorja kanadeze Jessica Lowndes, ka tërhequr vëmendjen duke e cilësuar si mbretëresha e bukurisë për këtë javë në plazhin Ibiza të Spanjës.

Me bikini që dukeshin si pa kombinim ajo ka treguar trupin e saj që nuk u ka shpëtuar kamerave të pushuesve.

Ajo është duke punuar në fushën e muzikës kohët e fundit pasi është pasioni i saj i vetëm që e bën të ndihet e lumtur dhe krenare.

Ajo po përpiqet të nxjerrë albumin e saj brenda këtij viti dhe ëndëron që një ditë të punojë me yjet si Drake, Rihanna, dhe Bruno Mars.

KOMENTE