Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk seksi në plazhin St Tropez (FOTO)
English

Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk seksi në plazhin St Tropez (FOTO)

Ajo shpreh aftësitë në fushën e modës ndërsa ai tregon aftësitë e tij në futboll.

Irina Shayk dhe Ronaldo janë parë së bashku duke shijuar diellin në plazhin e St Tropez.

Pothuajse gjithë kohës ata janë parë në det duke luajtur dhe bërë shaka me njëri tjetrin.

Modelja ruse 25 vjeçare e Sports Illustrate, dukej mjaft e dashuruar pas të dashurit të saj Cristiano Ronaldo.

Ndërsa Ronaldo ka qenë duke luajtur për ekipin e tij në Euro 2012, derisa ekipi u eliminua në gjysmë-finale, Irina ka qenë e zënë me karrierën e saj.

Modelja ishte në Hotelin Angel Miguel, në Madrid për prezantimin e një linje të re bizhuterish.
Çifti është së bashku që nga pranvera e vitit 2010.

KOMENTE