Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Grabitet argjendaria në Fier nën kërcënimin e armëve
English

Grabitet argjendaria në Fier nën kërcënimin e armëve

Vjedhjet në mes të ditës janë bërë e udhës në çdo qytet të Shqipërisë madje dhe në zonat ku policia mund të jetë më e shpeshtë.

Në Fier është grabitur argjendaria nën pronësinë e shtetasit Ilia Kabuçi, e cila ndodhej pranë "Bar rinia" nga 2 persona edne të paidentifikuar.

Si gjithmonë personat të maskuar nën drejtimin e armës kanë kërcënuar shitësen duke i marrë disa bizhuteri me vlerë të madhe dhe janë larguar me shpejtësi me një motorr.
Policia e mbërritur në vendngjarje ka filluar hetimin për kapjen e 2 grabitësve.

KOMENTE