Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
David Beckham zihet me tifozët në fushë (VIDEO)
English

David Beckham zihet me tifozët në fushë (VIDEO)

Tifozët fishkëllyen të zemëruar ndaj futbollisti David Beckham, gjatë një ndeshje miqësore të LA Galaxy, me AC Milan në 2009.

Lojtari ishte përfshirë në një grindje me tifozët që bërtitën dhe tundnin fishet e protestuesve gjatë ndeshjes.
1154

KOMENTE