Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Emerson kafshon Matias Caruzzo në finalen e Copa Libertadores (VIDEO)
English

Emerson kafshon Matias Caruzzo në finalen e Copa Libertadores (VIDEO)

Emerson shënoi dy herë për Korintasve në natën e së mërkurës, duke i dhënë klubit brazilian një kryesim 2-0 në ndeshjen finale të Copa Libertadores kundër Boca Juniors.

Por ai ishte ende i uritur pasi më vonë në gjysmën e dytë, ai kafshoni dorën e Matias Caruzzo.
Emerson ka pasur 14 gola në 54 paraqitje për klubin këtë sezon, dhe ka ndihmuar Corinthians të shkojnë të pamposhtur në turne.

Ndiqni videon pasi dallohet qartë kafshimi i dorës nga ana Emerson, ashtu siç bëri Tajson me veshin e kundërshtarit.
1156

KOMENTE