Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hedhje prej 120 metra lartësi dhe jo vdekje (VIDEO)
English

Hedhje prej 120 metra lartësi dhe jo vdekje (VIDEO)

Emocione të forta, dridhje për shkak të frikës dhe nervozizmit, kanë qënë të dukshme për rusin 41 vjeçar i cili është hedhur nga një shtyllë elektrike 120 metra lartësi në një mot të ftohtë.

Shumë pak e bëjnë këtë veprim pasi duhet të jesh i "çmendur" në këto lloj hedhjsh.

Ai ka shpëtuar për mrekulli pasi nuk ka vdekur, gjë që ai sigurisht nuk e priste pasi mendoi që parashiuta e tij do të hapej, por ajo u tregua kokëfortë dhe nuk u hap.
Dëbora e rënë ka qënë fati që shpëtoi 41 vjeçarin pasi minimizoi përplasjen me tokën direkt, por ai pësoi fraktura të rënda që e detyruan të kalojë 3 muaj në spital. Tani ka filluar të ecë plotësisht.


1155

KOMENTE