Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Maks Gjini humb jetën në aksin rrugor Fier-Seman
English

Maks Gjini humb jetën në aksin rrugor Fier-Seman

Mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Seman një aksident i ndodhur ka sjellë vdekjen e 30-vjeçarit Maks Gjini.

Gjini ishte duke drejtuar zetorin e tij, i cili u përmbys duke i marrë dhe jetën.

Shkaqet nuk dihen por policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit vdekjeprurës.

KOMENTE