Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Repperi 6 vjeçar me videoklip Seksi (VIDEO)
English

Repperi 6 vjeçar me videoklip Seksi (VIDEO)

Djaloshi 6 vjeçar ka korrur sukses me këngën e tij "I can make your booty pop", por videoklipi është parë i papërshtatshëm për një 6 vjeçar nga youtube.

Shihni videoklipin, ndaj Youtube ka ngritur flamurin e saj si të papërshtatshëm nën moshat 18 vjeç.

Skenat e realizuar në këtë klip janë të turpshme dhe abuzive për një të moshës 6 vjeçare, janë shprehur mjaft shikues ndërsa shumë të tjerë mendojnë se është fantastike dhe për të qeshur.

Por a do t'i vinte mirë prindërve që një vajzë e moshës 6 vjeçare të shihte prapanicën e dy të rriturve apo kjo lejohet vetëm për djem?

Teksti i këngës:
Jam një preja juaj, preja juaj, preja juaj
Jam djali më i keq në qytet i rrethuar nga vajza të nxehta
Ne mund të kënaqemi sonte, se ndihemi të dy mirë
Ju mund të jeni super vajzë, por unë jam ai që ju dredh botën tuaj
1158

KOMENTE