Lajme > Lajme Ditore > Korrik - Shtator 2012 > Lajmet e datës 9 Korrik 2012
 

Adelina Ismajli me videoklipin Ku Ma Ke? (VIDEO)

Adelina Ismajli shfaqet me klipin më të ri i cili pretendohet të bëhet Hit i kësaj vere pasi dhe sekuencat i përkasin stinës së nxehtë.

"KU MA KE" titullohet kënga e re e Adelinës e shkruar dhe kompozuar nga Ardit Gjebrea, ndërsa muzika dhe produksioni nga Anton Nue.

Shkruani KomentinKOMENTE
  • Nuk ka komente të paraqitur në këtë lajm. Jini i pari që shkruani këtë.