Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Maqedoni-Shqipëri projekte të tjera rrugore (VIDEO)
English

Maqedoni-Shqipëri projekte të tjera rrugore (VIDEO)

Infrastruktura rrugore Maqedoni-Shqipëri pritet të rregullohet shpejt, për të rritur mardhëniet midis dy vendeve, ndërkohë rruga e nisur e Arbrit ka përfunduar 70 përqind të punimeve dhe qeveria maqedonase e ka në plan edhe buxhetin për përfundimin e kësaj ure lidhëse si dhe do të punohet për projekte të tjera si sistemi hekurudhor midis dy vendeve.

1165

KOMENTE