English

Ish portieri spanjoll publikon foton nudo të gruas

"Nuk mund të kalosh gjithë jetën duke dhënë shpjegime. Miqtë e tu nuk kanë nevojë për këtë, armiqtë nuk të besojnë, ndërsa budallenjtë thjesht nuk kuptojnë".

Këto kanë qënë fjalët e Santiago Cañizares, ish-portier i kombëtares spanjolle ndërsa sot komentator sportiv në televizion.

Këto fjalë erdhën pas polemikave të shumta që shpërthyen në Twitter pasi ai postoi një foto të gruas së tij gjatë larjes në dush.

Fotoja që nuk qëndroi shumë në rrjetin e tij social u fshi menjëherë por shikuesit ishin të shpejtë në kopjimin e fotos dhe shpërndarjen e saj në shumë rrjete sociale. Një debat i madh rreth fotos bëri që të ishte fotoja e ditës në rrjetet sociale.

KOMENTE