Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mario Balotelli shijon diellin e San Tropez nën shoqërinë e femrave (FOTO)
English

Mario Balotelli shijon diellin e San Tropez nën shoqërinë e femrave (FOTO)

Ndërsa skuadra e Manchester City është futur në një para trajnim, Mari Balotelli është duke shijuar pushimet e tij në San Tropez nën shoqërinë e miqve por dhe të femrave.
Ai është fotografuar duke pirë madje pse jo dhe duket sikur do fillojë një seancë masazhi nga një bionde që i qëndron në shpinë.

Por ish e dashura e tij Rafaella e cila është shtatzënë me të, ka patur një "përplasje" thjesht përshëndetje në një qendër tregtare në Bergamo.

Mario është ndarë nga Raffaella që në prill të këtij viti dhe ai është shprehur se nuk do të kthehet më tek ajo pasi ajo mori famë mjaft nga shoqërimi me mua.

Por Raffaella ka thënë se ai e ka pritur me gëzim lajmin e dhënë për fëmijën që po pret.

KOMENTE