English

Punoj shumë për të qenë seksi (FOTO)

Ajo është e njohur dhe në një pozicion të mirë në TOWIE.
Lucy Mecklenburgh ka prezantuar veshjet bikini për Bella Bamba, në Londër.

Zeshkanja mëse e pëlqyer dhe e duartrokitur nga admirues të shumtë madje dhe shumë nga femrat pjesëmarrëse nuk e fshihnin dot, dëshiron për të dalë foto me super yllin TOWIE.

Lucy e di që është seksi dhe punon shumë për të ruajtur figurën e saj për t'u patur zili.
Lucy koleksion fillon nga 55 euro dhe mund të blihen dhe online.

KOMENTE