English

Victoria Beckham është e para që vesh koleksionin e ri (FOTO)

Ajo është e para që shihet në krijimet e saj. Victoria Beckham nuk ka në mend të ndjeki gjurmët e të tjerëve sonte kur ajo u largua me një fustan të dizajnit të saj në Londër.

38-vjeçarja, nënë e 4 fëmijëve, kishte veshur fustanin e saj me dy rripa kryqëzimi Tangerine në pjesën e pasme, mbrëmë gjatë një feste në Londër.

Fustani është pjesë nga koleksionipranverë/verë 2012
Veshjet e ndritshme janë veshur dhe nga Jennifer Lopez dhe Abbey Krouç.

KOMENTE