Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Angelina Jolie me skena tepër të guximshme në filmin e saj të ri (FOTO)
English

Angelina Jolie me skena tepër të guximshme në filmin e saj të ri (FOTO)

Ajo mori një pushim nga puna për të kaluar kohë me fëmijët e saj në fundjavë, por dje Angelina Jolie ishte kthyer në për të xhiruar skenat e saj të filmit.

Duke dëshmuar se ajo është mjaft profesionale, aktorja rifilloi filmimin duke marrë pjesë në disa skena tepër të guximshme.

37-vjeçari ishte varur nga një vinç veshur me veshje tipike të karakterit të së keqes.

Në fakst ajo nuk ka frikë nga lartësitë, por ka patur spekullime se ajo nuk do mundet të realizojë skenat e guximshme që duheshin bërë, por ajo i kaloi ato për mrekulli.
Duke folur për filmin e ri Angelina tha: Kjo nuk është anti-princesha, por është hera e parë që ata janë duke kërkuar një grua epike.
"Unë shpresoj se në fund ju do të shihni një grua që është e aftë për të bërë shumë gjëra, dhe vetëm për shkak se ajo mbron veten dhe është agresive, nuk do të thotë se ajo nuk mund të ketë tjetër cilësi të ngrohtë.

Filmi është duke u drejtuar nga Robert Stromberg dhe është vendosur për të dalë më 14 mars, 2014.

KOMENTE