Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kushërira e Kate Middleton, do të pozojë për revistën Playboy (FOTO)
English

Kushërira e Kate Middleton, do të pozojë për revistën Playboy (FOTO)

Kushërira e dukeshës e Kembrixhit Kate Middleton është një shembull i përkryer i hijeshisë, por e veçanta e balerinës Katrina Darling është se ka ka shmangur prangat e dekorimeve dhe po bëhet gati për të pozuar për Playboy.

21 vjeçarja është kontaktuar nga revista amerikane e të rriturve për t'u paraqitur e zhveshur për kopertinën e parë të revistës PlayBoy dhe Darling e ka pranuar menjëherë ofertën e tyre.

Revista do të dalë në shtator.

Zeshkanja e cila çdo ditë punon në bankën Barclays është me origjinë nga Sunderland, megjithatë, ajo kohët e fundit u zhvendos në Londër për të ndjekur karrierën e saj si një balerinë ekzotike.

KOMENTE