English

Eva Longoria: asnjë minutë nuk rri në vetmi (FOTO)

Ajo është ndarë kohët e fundit nga i dashuri Eduardo Cruz por Eva Longoria nuk humb më kohë për të qënë e vetmuar.

Aktorja e serialit më popullor i ndjekur nga një audiencë të madhe teleshikuesish, Desperate Housewives veshi kostumin e saj të notir dhe u hodh në det për të ushtruar sportet e ujit.

Ajo dukej e lumtur, madje jo vetëm por pranë saj u shfaq një djalë muskuloz i cili ndante shakatë me të që nuk dihet se kush do të ketë qenë.

Eva jo vetëm u argëtua por ajo ka xhiruar dhe skenat e saj për një show të ri televiziv "Ready fot Love".

KOMENTE