English

Kim Kardashian dhe i dashuri i saj, super seksi në Majami (FOTO)

Ajo kurrë nuk e humb kurrë një mundësi për të treguar figurën e saj në një veshje provokuese.
Dhe sot Kim Kardashian u shfaq me një pamje mjaft seksi në një kostume banje të në zi që mund të shikoje me shumë shuje trupin e saj.

Ajo qëndroi e ulur në pjesën e prapme të një anije e veshur me kostum banjoje por dhe me një palë sandale.

Kim Kardsahian gjithashtu reklamoi dhe reçipetat e saj si ajo u drejtua për në një studio muzikore në Miami.

KOMENTE