English

Aksident tragjik në Londër. Gruaja digjet e gjallë në makinën e saj

Një shofere femër u dogj për vdekje pas një Cayenne Porsche u përplas në makinën e saj dhe u dogj në flakë në autostradë M40 Britani.

Shoferët të tmerruar panë se si viktima, që besohet të jetë 60 vjeç vdiq pasi u bllokua në makinën e saj midis dy kryqëzimeve në Beaconsfield.
Ajo kishte ikur poshtë në mes të autostradës, kur një Porsche Cayenne argjendi e goditi në pjesën e prapme të automjetit të saj, i paaftë për të ndaluar në kohë për të shmangur përplasjen.

20 zjarrfikse bashkë me shërbimin mjekësor dhe policinë mbërritën në vend por makina qe djegur bashkë me gruan plotësisht.

Ata bllokuan rrugën duke vendosur dhe një perde bllokuese për të mos lejuar shoferët e tjerë të shihnin trupin që do të nxirrej nga makina i karbonizuar.
Makina tjetër nuk pësoi shumë dëme dhe shoferi vetëm u plagos.

Trupi do të indetifikohet vetëm nga të dhënat dentare. Dëshmitarë thanë se për herë të parë kishin parë direkt një aksident kaq tragjik.

KOMENTE