English

Filmi "The Dark Knight" mbledh në premierë një elegancë të tërë aktorësh (FOTO)

Ajo është e njohur për sensin e saj elegant dhe klasik të stilit të të veshurit.
Por natën e fundit Anne Hathaway u duk të jetë kanalizuar në natyrën super seksi si ajo mbërriti për premierën e filmit "The Dark Knight" me një veshje shumë të guximshme të bardhë.

Aktorja 29-vjeçare zgjodhi një fustan të bardhë zjarrtë, e cila paraqiti dy dekolte pak të rënë para dhe në pjesën e pasme që krijonin një efekt mahnitës të përgjithshëm.

Por e veshur në një stil grek aktorja shoqërohej dhe nga aktorët e tjerë pjesëmarrës në film.
Gjithashtu Juno Temple dhe Zoe Kravitz ishin veshur me fustane tepër të mrekullueshëm.

Por një surprizë në tapetin e kuq ishte dhe Morgan Freeman i cili u shpreh se ndihej tepër i lumtur që ishte në premierë.
Pjesëmarrës të tjerë ishte dhe biznesmeni i famshëm Donald Trump me gruan e tij Melania Knauss.

KOMENTE