Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gruaja me tre gjokse (FOTO)
English

Gruaja me tre gjokse (FOTO)

I ka surprizuar të gjithë pasi dhe në premierën e filmit ajo është paraqitur me tre gjokse e saj ku gjoksi i tretë ishte thjesht një protezë që ajo e ka përdorur në rolin e saj në filmin " Comic-Con".

Aktorja Kaitlyn LEEB u paraqit me protezën e saj në San Diego gjatë premierës së filmit.

Ajo ka luajtur me aktorët e famshëm Kate Beckinsale dhe Jessica Biel.

Ndërsa tifozët e saj origjinalë do ta kujtojnë këtë paraqitje si një surprizë për audiencën e re të aktores LEEB.

Filmi flet për Total Recall që tregon historinë e Douglas Quaid, luajtur nga Colin, një punëtor i fabrikës i cili ëndërron të shkojë në Mars duke e çuar atë për të paguar një udhëtim nga Rekall, kompania që të kthehen ëndrrave në kujtime.

KOMENTE