English

Gruaja me tre gjokse (FOTO)

I ka surprizuar të gjithë pasi dhe në premierën e filmit ajo është paraqitur me tre gjokse e saj ku gjoksi i tretë ishte thjesht një protezë që ajo e ka përdorur në rolin e saj në filmin " Comic-Con".

Aktorja Kaitlyn LEEB u paraqit me protezën e saj në San Diego gjatë premierës së filmit.

Ajo ka luajtur me aktorët e famshëm Kate Beckinsale dhe Jessica Biel.

Ndërsa tifozët e saj origjinalë do ta kujtojnë këtë paraqitje si një surprizë për audiencën e re të aktores LEEB.

Filmi flet për Total Recall që tregon historinë e Douglas Quaid, luajtur nga Colin, një punëtor i fabrikës i cili ëndërron të shkojë në Mars duke e çuar atë për të paguar një udhëtim nga Rekall, kompania që të kthehen ëndrrave në kujtime.

KOMENTE