Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lojrat Olimpike 2012 ndajnë burrin nga gruaja me urdhër
English

Lojrat Olimpike 2012 ndajnë burrin nga gruaja me urdhër

Russell Mark ka pranuar vendimin që ai duhet të qëndrojë në një dhomë tjetër i ndarë nga gruaja e tij në Lojërat Olimpike, por pranoi se ai do të vazhdojë të jetë frikacak deri në korridor.
Qitësi australian foli natën e kaluar pas zbritjes në Londër, duke deklaruar - me ironi të shijshme - "për hir të të gjithëve ne duhet të vëmë revolverin në krevat".

Mark është urdhëruar nga ana e Komitetit Olimpik Australian për të qëndruar në dhoma të ndryshme me gruan e tij, Lauryn, dhe, ndërsa ai do të vazhdojë të jetë në dhomë me shokët.

"Vendimi është dhënë dhe ne duhet ta zbatojmë", tha Mark.

"Dhomat janë të mira. Unë nuk jam duke ecur jashtë si gjarpër dhe (qesh). Zyrtarisht nuk do të takohemi ndërsa ilegale shpresoj. Rrugës kur po vinim këtu i bleva gruas një libër që titullohet Fifty Shades of Grey, dhe ajo bleu një revistë për mua mbi kopshtin zoologjik.

Ata e dinë se çndodh nëpër olipmiada dhe uk janë për herë të parë kështu që vendimi nuk i ka pëlqyer megjithatë kanë pranuar zyrtarisht ta zbatojnë.

"Unë kam pasur javë më të mira të jetës sime ", tha Mark.

Sipas tij, kjo ka ndodhur pasi gruaja e tij, Lauryn kohët e fundit është paraqitur në ballinën e revistës "Zoo" të meshkujve. Lauryn është fotografuar me një pushkë në shpinë dhe mbante veshur vetëm bikini.

KOMENTE