Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagosen tre vëllezër të tre fëmijë, nga shpërthimi i një granate
English

Plagosen tre vëllezër të tre fëmijë, nga shpërthimi i një granate

Në fshatin Simon të Mirditës, një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm.

Tre vëllezërit B.Ç. 13 vjeç, M.Ç. 10 vjeç dhe J.Ç. 6 vjeç kanë gjetur granatën dhe aksidentalisht dyshohet ta kenë aktivizuar atë e cila ka sjellë plagosjen e tyre.

Të tre janë çuar me urgjencë në spital ku bëhet e ditur se 2 prej tyre janë në gjendje të rëndë në spitalin ushtarak.

Policia e shkuar në vendngjarje po punon për zbardhjen e çështjes.

KOMENTE