English

Rihanna në Sardenjë me flokët e bëra si ananas (FOTO)

Kur Rihanna është në pushime ajo ju garanton se do të tërheqë vëmendjen kudo që ajo shkon.

Por nuk është vetëm personaliteti i saj i gjallë por dhe Twitter ku ajo paraqet fotot si ajo vazhdon pushimin e saj në Sardenjë.

Ajo deri më tani ka qëndruar në jahtin e saj luksoz por ka vendosur të marrë edhe një shëtitje rreth Porto Cervo dhe të kërkojë në disa dyqane bashkë me miqtë e saj, por nuk i shpëton dot syve të publikut të cilët kërkojnë të bëjnë foto të saj.
Ajo e veshur me ngjyra verore dhe me flokët e bëra si ananas ka qëndruar dhe plotësuar dëshirën fansave të saj për fotografi.

KOMENTE