Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Planifikojnë dasmën por përmbytja ua shkatërron planet
English

Planifikojnë dasmën por përmbytja ua shkatërron planet

Ata kishin caktuar ditën e dasmës së tyre si dhe vendin ku do të zhvillohej ceremonia.

Por shirat e rënë në Britani kanë përmbysur planet e tyre duke përmbytur vendin ku do të zhvillohej dasma.
Por çifti Sarah dhe Mark Camilletti, sfiduan përmbytjen dhe së bashku me grupin shoqërues të çiftit, veshën çizmet dhe bënë vetëm fotografitë në mes të ujit.

Me atë rast ato hodhën në liqenin e krijuar në kopshtin e kishës, nga përmbytja rosa dhe rosakë gome për të sjellë momente kënaqësie për të gjithë.

KOMENTE