English

Rihanna provokative në jahtin e saj në Capri-Itali (FOTO)

Ajo punon shumë dhe kënaqet shumë me lekët që fiton.

Rihanna ka hyrë në ditën e shtatë të pushime verore në Mesdhe duke përjetuar e gjallë La Dolce Vita.

Këngëtarja është fotografuar duke vallëzuar dhe luajtur me mikeshat e saj në bordin e jahtit të sal luksoz ankoruar dje në Capri, Itali.

Më pas ajo ka postuar gjithë fotot e bëra të saj në Twitter duke u paraqitur provokative dhe donte të tregonte jahtin e saj luksoz.

KOMENTE