Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Yjet TOWIE konkurrojnë me puthjet e tyre(FOTO)
English

Yjet TOWIE konkurrojnë me puthjet e tyre(FOTO)

Vetëm dy ditë ose pak orë na ndajnë nga Lojrat Olimpike por shpirti konkurrues duket kudo.

Fotot në krah tregojnë qartë se si yjet TOWIE ishin mbledhur në një park Essex dje dhe secili dukej se garronte për puthjen e tij.

Por duket se çifti më i favorizuar ka qënë Gemma Collins dhe James 'Arg' Argent të cilët e meritonin një medalje ari.

Dyshja e cila e ka rritur fuqinë e dashurisë muajt e fundit luftoi para kamerave që puthja e tyre të ishte e para në listë.

Ata dukeshin aq të dashuruar sa ndoshta dhe kameramanët nuk donin ta prishnin atë puthje por që në fakt ato nuk donin tja dinin se po e shijonin sikur të mos kishte fare njeri.

KOMENTE